Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

 • Data publikacji: Maj 14, 2019
  • Koszalin, zachodniopomorskie, Polska

"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon wyróżnia się bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na świetnym poziomie. Sprzedaje kominki cenionej przez klientów fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada również duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach kupić można {również|także|też] brykiet, drewno kominkowe oraz szereg niezbędnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden zlokalizowany jest w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. Dzięki temu z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać o wiele więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to z całą pewnością bardzo duży plus tego miejsca, który przyczynia się do dużego zainteresowania ofertą. Podkreślić trzeba również to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków to klasa sama w sobie.

Zamierzasz kupić wyróżniający się wysoką jakością kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to wybór, którego nie pożałujesz nigdy.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/


Numer telefonu: 731 199 674
Adres mailowy: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
Adres internetowy: http://manufaktura-kominkow.pl/
Ważność oferty: Od May 14, 2019 do June 30, 2019
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

 • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

 • Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

  Wyposażenie wnętrz Szczecin (zachodniopomorskie) Listopad 6, 2018

  Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości palenisk domowych i akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym....

 • Drzwiczki kominkowe na wymiar

  Drzwiczki kominkowe na wymiar

  Wyposażenie wnętrz Kołobrzeg (zachodniopomorskie) Listopad 4, 2018

  Stojąca na wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej ...

 • Sprzedam obraz olejny - Dziewczynka w stroju Krakowskim

  Sprzedam obraz olejny - Dziewczynka w stroju Krakowskim

  Wyposażenie wnętrz Szczecin (zachodniopomorskie) Lipiec 7, 2018

  "Dziewczynka w stroju Krakowskim" - jest to obraz olejny na płótnie o wymiarach 70cm x 50cm. Obraz został namalowany prze zemnie we wrześniu 2017 roku. Sygnatura w prawym dolnym rogu obrazu....

Prawnik Warszawa Śródmieście