Darmowe ogłoszenia na ilento.pl

 • Data publikacji: Kwiecień 13, 2019
  • Warszawa, mazowieckie, Polska

Szukasz pracy? Masz produkt lub usługę do sprzedania? Twoje dziecko potrzebuje korepetycji? A może organizujesz ciekawą akcję lub wydarzenie publiczne? W każdym wypadku warto ogłaszać się w Internecie. Gdzie dokładnie? Na przykład na portalu ilento.pl!

Co znajdziemy na ilento.pl?
Ilento.pl to portal ogłoszeniowo-informacyjny. Tysiące osób z całej Polskie zamieszcza tutaj swoje ogłoszenia zupełnie za darmo! Praca, turystyka, nieruchomości, sprzęt, zwierzęta – znajdziesz tu niemal wszystko. Aby móc dodawać swoje ogłoszenia na ilento.pl wystarczy zarejestrować się na portalu. Jest to całkowicie darmowe!

Natomiast dla osób, które chcą mieć pewność, że dotrą do dużej liczby odbiorców ilento.pl posiada rozbudowaną ofertę reklamową. Za odpowiednią opłatą można zamówić baner reklamowy, artykuł sponsorowany albo link umieszczany w stopce bądź między artykułami. Oferta jest dostosowana do każdego z osobna, wszystkich reklamodawców ilento.pl traktuje indywidualnie.

Na ilento.pl umieszczane są też artykuły z wiadomościami z Polski i ze świata oraz przydatnymi lifehackami. Krótko mówiąc: każdy znajdzie coś dla siebie!

Polityka prywatności portalu
Adres e-mail podany podczas rejestracji służy do weryfikacji osoby zamieszczającej ogłoszenie. Jest też niezbędny by mogły się z nią skontaktować potencjalni klienci. Serwis przechowuje dane związane tylko z aktualnie dostępnymi ogłoszeniami. Przechowywane są też adresy e-mail osób, które wielokrotnie zamieszczały ogłoszenia niezgodne z regulaminem serwisu, aby uniemożliwić im dodawanie kolejnych ogłoszeń.

Ilento.pl nie udostępnia danych osobom trzecim lub firmom. Jednak należy mieć na uwadze, że podane w treści ogłoszenia dane (numery telefonów, adresy e-mail) mogą zostać zapamiętane przez inne osoby w okresie, w którym ogłoszenie jest widoczne w serwisie.

Serwis ilento.pl pilnie strzeże danych swoich użytkowników. Zamieszczanie ogłoszeń jest więc zupełnie bezpieczne, a przy tym całkowicie darmowe. Przekonaj się już dziś, że Twoja oferta może dotrzeć do szerszego grona odbiorców przy pomocy ilento.pl!


Numer telefonu: 333333333
Adres mailowy: ibushi@wp.pl
Ważność oferty: Od April 13, 2019 do September 26, 2019
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

 • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

 • Szukam Chętnej Kobiety, DZIEŃ KOBIET 8 MARCA

  Szukam Chętnej Kobiety, DZIEŃ KOBIET 8 MARCA

  Towarzystwo oferuję Katowice (śląskie) Luty 21, 2018

  Witam szukam wolnej miłej bezdzietnej niepalącej fajnej zadbanej interesującej ciekawej kobiety która niema żadnych planów w dniu swojego święta i chciała by nap spędzić ten czas bardzo fajn...

Prawnik Warszawa Śródmieście